Bağlantılara atla

Hakkımızda

“İşinize Yarayan İçerikler” sloganıyla yola çıktık, binlerce markanın sesi olduk.

Hikayemiz

İçeriklerin öneminin farkındayız. Hem SEO olarak hem de marka bilinirliği olarak içerikler bir internet sitesinin olmazsa olmazı.

İçerikly’nin ortaya çıkışı bir ihtiyaçtı. Kendi sitelerimiz için içerik üretmemiz gerekiyordu fakat çok fazla site için çok fazla içerik gerektiği için hepsini yazamıyorduk.

Yazar arayışına girmeden diğer içerik ajanslarıyla anlaştık ve deneme içeriklerimizi sipariş ettik. Memnun kaldık ve binlerce kelime daha sipariş ettik. Fakat yazılan tüm içerikler Türkçe bilmeyen yazarlar tarafından yazılmış gibiydi.

Bundan sonraki hamlemiz tüm içerikleri iade edip o firmalardan uzaklaşmak oldu. Sonrasında böyle olmayacağını fark edip titizlikle yazar kadrosu oluşturmaya başladık. İçeriklerimiz tamamen bizim kontrolümüz altındaydı ve harika işler çıkarıyorduk. Bu sırada İçerikly yoktu, sadece kendimiz için üretiyorduk.

Aylar sonra, çevremizdeki insanlar, organik aramalardan gelen insanlar “İçeriklerinizi siz mi yazıyorsunuz, bir yerden mi alıyorsunuz?” şeklinde sorular sormaya başlayınca ne kadar nitelikli içerikler yazdığımızı fark ettik. Bu sorulardan sonra kendimiz yazıyoruz dediğimizde, bize içerik siparişi vermek isteyen kişilerin sayısı artınca biz de bu sektöre girebiliriz diye düşündük.

İçerikly adı daha yokken çevremize içerik yazmaya başladık ve daha kurumsal bir hale gelmeye karar verip İçerikly.com’u açtık.

Amacımız piyasanın standartları üzerinde içeriklerle sizleri tanıştırmak.