Bağlantılara atla

Küçük İşletmeler İçin İçerik Üretimi

Herkes küçük işletmelerin tıpkı Google gibi bir garajdan çıkıp koskoca bir sektörü domine ettiği hikayelere bayılıyor. Eğer küçük bir işletme olarak büyük işletmelerle mücadele etmek ve günün birinde onların arasına katılmak istiyorsanız, kelimeleri ustaca kullanmanız ve hedef kitlenize hitap eden dijital bir sese sahip olmanız gerekiyor. Bizler, bu konuda sizlere yardımcı oluyor ve işletmeniz için herkesi etkisi altına alacak türden içerikler üretiyoruz.

İÇERİK SİPARİŞİ VER
kucuk-isletmeler-icin-icerik-uretimi

Küçük İşletmeler İçin Süper Güçlü Bir İçerik Takımı!

Küçük işletmelerin başarıya ulaşması ve pazarda kendine bir yer edinmesi, bir hayli zorlayıcı ve rekabetli oluyor. Ancak endişelenmenize gerek yok; çıktığınız yolun ne kadar zorlu olduğunu bizler de en az sizin kadar iyi biliyor ve bu yolda en büyük destekçilerinizden biri oluyoruz. Doğru kelimeler ve doğru hedeflemeyle işletmeniz için en iyi senaryoları inşa ediyoruz.

Bugün içerik hizmeti veren birbirinden farklı pek çok içerik ajansı bulunuyor. Anahtar kelime odaklı üretilen içerikler berbat bir niteliğe sahip olsa dahi arama motorlarında oldukça yüksek başarılar elde edebiliyor. Peki bu “niteliksiz” ancak SEO uyumlu içerikler, hedef kitlenizi ikna etmek konusunda ne kadar başarılı oluyor? Biz sustuk, sorunun cevabını sizlerden bekliyoruz.

İnternet varlığını artırmak amacıyla bir sürü niteliksiz içerik yayınlamak halihazırda marka bilinirliği yüksek işletmeler için faydalı olabilir, en nihayetinde onların derdi yalnızca web sitelerine trafik sağlamak. Ancak söz konusu küçük işletmeler olduğunda uygulanması gereken dinamikleri birçok içerik ajansı bilmiyor ya da uygulamıyor. Biz İçerikçi olarak küçük işletmelerin ihtiyaçlarına ve hedef kitlelerine en doğru perspektiften bakıyor ve tüm stratejimizi bu gözlemler üzerine inşa ediyoruz. Tabii ki de tüm içeriklerinizi SEO uyumlu olarak üretiyoruz. Ancak arama motorlarını memnun etmek kadar internet kullanıcılarını memnun etmeyi de hedefliyoruz.

Talep ettiğiniz takdirde içeriklerinizi yazarlarla havuz sisteminde buluşturmuyor, özel olarak atama yapıyoruz. Aynı yazarlar tarafından üretilen içerikler sayesinde işletmeniz çok daha kurumsal ve oturaklı bir dijital sese sahip oluyor. Ucu bucağı olmayan bu dijital dünyada tek başınıza mücadele etmeyin; partneriniz olarak bizi seçin ve küçük işletmenizi hedeflerinize ulaştıracak içerikler üretelim.

kucuk-isletmeler-icin-icerik-uretimi-2

İşletmenizi Uzman Yazar Kadromuz ile Her Senaryoya Hazır Hale Getirelim

Dijital dünyanın işletmelerin karşısına ne zaman ne çıkaracağı pek belli olmuyor. Büyük işletmelere yem olmamak ve trendlerin gerisinde kalmamak için her senaryoya hazırlıklı olmalısınız. Biz, her işletmenin farklı tipte içeriklere ihtiyaç duyduğunu biliyor ve işletmelerin bu taleplerini karşılamak amacıyla blog içeriklerinden ürün açıklamalarına, kategori yazılarından hizmet dokümanlarına kadar bir işletmenin ihtiyaç duyabileceği tüm içerik tiplerinde üretim yapıyoruz.

İÇERİK SİPARİŞİ VER

Hızla Artan Dönüşümler

İşletmeniz için özel olarak ürettiğimiz içerikler sayesinde arama motoru sonuç sayfalarında hızla yükselmenin ve artan müşteri dönüşümlerinin keyfini çıkarın!

öncesi
sonrası

Küçük İşletmeler İçin Süper Güçlü Bir İçerik Takımı!

Bir küçük işletme sahibi olarak sektöre girmek için adeta kan ve ter döktünüz. Dijital kimliğinizi yansıtacak bir logo fikri edinmek için sayısız saatlerinizi harcadınız ve işletmenize doğru personeli bulmak için tonlarca CV okudunuz. Peki gözünüz gibi önemsediğiniz işletmenizin dijital içeriklerini, sırf ucuz olduğu için standart bir içerik ajansına teslim etmeye gönlünüz razı oluyor mu?

Biz İçerikçi olarak, küçük işletme sahiplerinin azimlerine saygı duyuyor ve bu azmin hak ettiği yere ulaşması için canla başla çalışıyoruz. Ayrıca tüm küçük işletmelerin tam olarak aynı parametrelere sahip olmadığını biliyor ve her işletmeye farklı bir yaklaşım sergiliyoruz. Biz, diğerlerinin aksine birlikte çalıştığımız markaları benimsiyor ve markanızı en az sizin kadar önemsiyoruz.

Küçük bir işletmeyi yürütmenin ne kadar yorucu olabileceğini biliyoruz, keza bizler de bir küçük işletme yönetiyoruz. Bu sebepten siz işletmenizin kimseye emanet edemeyeceğiniz hususlarına odaklanırken bizler de içerik stratejilerinize ve içerik üretimine odaklanıyoruz. Eğer işletmenize en az sizin kadar değer veren partnerler ile çalışmak istiyorsanız hemen aşağıdaki butona tıklayabilir ve bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmanızın ihtiyacı olan içeriğin niteliği ne olursa olsun bunu üretecek donanıma sahip yazarlar kadromuzda hazır bir şekilde sizleri bekliyor. İçerikçi ile çalışırken detaya girmekten korkmanız gerekmiyor. Biz diğer ajanslar gibi söylediklerinizi bir kenara atmıyor, sözlerinize can ve başla kulak veriyoruz. İçerik siparişlerinizde spesifik olun, istediğiniz her adımı belirtin ve sonrasında hedef kitlenizin gözlerini kamaştırmaya hazırlanın.

Bizimle çalıştığınız süre boyunca gözümüzde yalnızca bir “müşteri” olmuyorsunuz. İşletmenizi sahipleniyor ve başarıya ulaşmanız için nitelikli içerikler üretiyoruz. Firmanız için ürettiğimiz tüm içerikler; sektörünüzün standartlarını karşılayan, arama motorları için optimize edilen, hedef kitlenize hitap eden ve onları ikna eden türde içerikler oluyor. Stratejik hedeflerinizden uzaklaşmadan yaratıcılığı en iyi şekilde kullanıyor ve okurken keyif alacağınız içerikler üretiyoruz.

Sizi arayalım

Eğer aklınızda bazı sorular varsa kayıt olmadan önce sizi arayalım.