Kariyer Fırsatları

Kendini bir topluluğun parçası olarak görmek isteyen, genç, dinamik, hevesli, yaptığı işin kalitesiyle övünmeyi seven, hızlı öğrenen, sorumluluk almayı bilen, en önemlisi “remote” kültürüne alışkın çalışma arkadaşları arıyoruz. Eğer, İçerikly’nin bir parçası olmak istiyorsanız, bu sayfadan kariyer fırsatlarımızı bulabilirsiniz.

İçerik Yazarı

Tecrübe – 1 ile 3 yıl

Yazmaktan zevk alan, kelimelere hayat verebilen, tecrübeli yazar kadromuzun bir parçası olmak istiyorsanız buradan başvurabilirsiniz.

Editör

Tecrübe – 1 ile 3 yıl

Türkçeye fazlasıyla hakim, müşteri ile yazar arasında bir köprü olan, İçerikly içerik onay sürecini iyi yönetebilen tecrübeli editör kadromuza dahil olmak için başvurun.

Satış Temsilcisi

Tecrübe – 1 ile 3 yıl

Profesyonel içerik yazarlığı hizmetine ihtiyacı olan müşterileri bulup onları İçerikly ile tanıştırmakta uzman satış temsilcisi kadromuza dahil olmak için başvurun.

Hayalinizdeki işi bulamadınız mı? Bize kendinizi anlatın.

heroimg

Kadromuza dahil olmanın sağladığı avantajlar.

İçerikly, gençlerden oluşan genç ve dinamik bir girişimdir. İçerikly ile çalışmanın en büyük avantajlarından birisi, sizi geleneksek şirket bürokrasisine ve kurallarına uymaya zorlayan bir çalışma ortamının olmamasıdır.