Bağlantılara atla

Yazar: Ege Beşe

evden-çalışma-rehberi

Evden Çalışanlara 10X Verimlilik Artırma Rehberi

En Kapsamlı Rehbere Hazır Olun! Evden çalışmak, birçok kişiye ailesi ile daha fazla vakit geçirme ve ek gelir elde etme imkanı sağlamaktadır. Dünya geneline yayılan Covid-19 virüsü nedeniyle birçok firma evden çalışma modeline geçmiştir. Evden yapılan çalışmalarda verimliliği artırabilmek için kişinin kendisini hazır hissetmesi ve

içerik analizi nedir nasıl yapılır

İçerik Analizi Nedir? Nasıl Yapılır?

İçerik analizinde gözlemden daha çok çözümleme yöntemi kullanılmaktadır. Şöyle ki içerik analizi yapılırken, sosyal ortamda ki verilerin standartları, karşılaştırmaları ve verileri başka bir boyuta taşınmasını sağlamaya yarayan bir yöntemdir. Bununla birlikte birçok özelliği de beraberinde getirmektedir. İçerik analizinde nesnellik başta olmak üzere ekonomik, sistemlilik, genellik ve psikolojik ihtiyaç karşılama gibi özellikler bulundurur.

seo uyumlu içerik nasıl yazılır

SEO Uyumlu İçerik Nasıl Yazılır?

İnternet artık hayatımızın önemli bir gerçeğidir. Bu gerçek, sosyal, kültürel, ticari ve ekonomik alışkanlıklarımızı değiştiren yeni deneyimler sunarken, beraberinde yeni iş kavramları yaratmaktadır. Bu kavramlardan biri de SEO uyumlu içerik üretimidir.

içerik ajansı nedir

İçerik Ajansı Nedir? Ne İş Yapar?

İçerik ajansı, firmaların ürünleri ve hizmetleri için ihtiyaç duydukları, içeriklerin profesyonelce hazırlanmasını sağlayan ajans kuruluşları olarak tanımlanır. Dijitalleşmenin giderek arttığı son dönemlerde, firmalar kendi içeriklerini oluşturarak, sektörlerindeki yarışa katılabilirler.

içerik nedir

İçerik Nedir? Türleri Nelerdir?

Türk Dil Kurumuna göre içerik kelimesinin tanımı sorulduğunda şöyle bir anlam çıkar: Bir şeyin içerisinde mevcut olanların tümü, mazruf ve sözlü ya da yazılı anlatımda verilmek istenen şey, fikir, duygu ve simgelerin bütünü. Bu anlamda içerik sözcüğünün genel anlamı budur.